Distanční výuka

Milý rodiče,
přejeme Vám všem pevné zdraví a mnoho pozitivní energie, byť nynější doba není veselá.

Předškoláci mají povinné školní vzdělávání a z důvodu uzavření MŠ, nařízenou distanční výuku.

Nadále v této složce bude k dispozici materiál, který bude pro obě třídy stejný.

Je tu nový týden a nadále budeme pokračovat v aktivitách. Tento týden bude ve znamení

HRY-HRA-HRAČKA -> STOPOVAČKA.

...do které se mohou zapojit i ty děti, které nemají povinnou distanční výuku.
Vše bude popsáno v podpoložkách s názvem HRY-HRA-HRAČKA, STOPOVAČKA - DUHOVÁ CESTA, VOLÁME KYŠICKÉ JARO.

Bohužel i tento týden nemůžeme být spolu zpátky v MŠ. Velikonočním svátkům se budeme věnovat alespoň touto formou. VELIKONOCE.

Poslední týden distanční výuky? Uvidíme. Tento týden nás čeká počítání, jarní cvičení a grafomotorika.

I nadále jsem se snažila, aby vše šlo dělat doma z dostupných věcí, materiálů. Pracovní listy jsou volně ke stažení, převezmeme si je od Vás po znovuotevření MŠ. Pokud se bude jednat o nějakou písničku nebo básničku, můžete nám natočit jak se to děti naučily, nebo z tvoření výrobků poslat nějakou fotografii na email uvedený na konci.

Zda by někdo potřeboval materiály vytisknout, kontaktujte mne na tel. č., které je uvedeno na konci a domluvíme se na předání.

Zda někdo nebude moct z jakéhokoli důvodu materiály vypracovat, telefonicky se omluví.

Budu ráda za zpětnou vazbu – zda je vše srozumitelné, vyskytl se nějaký problém, co se Vám podařilo uskutečnit, fotky, videa.

E-mail: seidlerovamichaela@email.cz
Tel.: 733 317 966; (whatsApp, Viber)

dnes, čtvrtek 28. 3. 2024
pátek 29. 3. oblačno 15/5 °C