Informace k zápisu najdete ve složce ZÁPIS.

Distanční výuka

Milý rodiče,
přejeme Vám všem pevné zdraví a mnoho pozitivní energie, byť nynější doba není veselá.

Předškoláci mají povinné školní vzdělávání a z důvodu uzavření MŠ, nařízenou distanční výuku.

Nadále v této složce bude k dispozici materiál, který bude pro obě třídy stejný.

Je tu nový týden a nadále budeme pokračovat v aktivitách. Tento týden bude ve znamení

HRY-HRA-HRAČKA -> STOPOVAČKA.

...do které se mohou zapojit i ty děti, které nemají povinnou distanční výuku.
Vše bude popsáno v podpoložkách s názvem HRY-HRA-HRAČKA, STOPOVAČKA - DUHOVÁ CESTA, VOLÁME KYŠICKÉ JARO.

Bohužel i tento týden nemůžeme být spolu zpátky v MŠ. Velikonočním svátkům se budeme věnovat alespoň touto formou. VELIKONOCE.

Poslední týden distanční výuky? Uvidíme. Tento týden nás čeká počítání, jarní cvičení a grafomotorika.

I nadále jsem se snažila, aby vše šlo dělat doma z dostupných věcí, materiálů. Pracovní listy jsou volně ke stažení, převezmeme si je od Vás po znovuotevření MŠ. Pokud se bude jednat o nějakou písničku nebo básničku, můžete nám natočit jak se to děti naučily, nebo z tvoření výrobků poslat nějakou fotografii na email uvedený na konci.

Zda by někdo potřeboval materiály vytisknout, kontaktujte mne na tel. č., které je uvedeno na konci a domluvíme se na předání.

Zda někdo nebude moct z jakéhokoli důvodu materiály vypracovat, telefonicky se omluví.

Budu ráda za zpětnou vazbu – zda je vše srozumitelné, vyskytl se nějaký problém, co se Vám podařilo uskutečnit, fotky, videa.

E-mail: seidlerovamichaela@email.cz
Tel.: 733 317 966; (whatsApp, Viber)

Bumtarata na buben

Dobrý den, dnešní pracovní list je zaměřený na barvy, tvary. Pozorně si prohlédni obrázek, pojmenuj tvary, barvy. Do bubínku doplň ve správném pořadí barevné tvary.

Dechové cvičení

Dobrý den, s dnešní činností mi opět pomohla Anička. Jedná se o dechové cvičení.

Dopravní prostředky

Dobrý den, dnešní pracovní list je zaměřený na dopravní prostředky. Přiřaď dopravní prostředek do správné tabulky s prázdným políčkem. Každý dopravní prostředek se může v tabulce objevit pouze jednou.

Duhová cesta – voláme Kyšické jaro

Dobrý den, následující hru si s námi můžou zahrát všichni, zapojit se mohou děti různého věku.

Hry, hra, hračka

Dobrý den, je tu nový týden a nadále budeme pokračovat v aktivitách. Tento týden bude ve znamení
HRY-HRA-HRAČKA -> STOPOVAČKA do které se mohou zapojit i ty děti, které nemají povinnou distanční výuku.

Malý stavitel

Dobrý den, dnešní pracovní list je zaměřený na barvy, tvary. Pozorně si prohlédni stavbu na obrázku. Kolik stavitel použil tvarů? Počet zapiš pod obrázek pomocí teček. Stavbu vybarvi dle instrukcí.

Masopust, maškarní, karneval

Dobrý den, následující aktivity se budou týkat masopustu/maškarního/karnevalu.

Písnička auto

Dnešní den si zazpíváme písničku Auto.

Počty, sluníčko, cvičení

Dobrý den,
poslední týden distanční výuky? Uvidíme. Tento týden nás čeká počítání, jarní cvičení a grafomotorika.

Pohybová chvilka

Dobrý den, s dnešní činností mi pomohla Anička, jelikož už i na ní byl pobyt doma dlouhý vymýšlela si různé činnosti, kterými si čas zpříjemnit, když nemůže ven. Všude a ze všeho co jí padlo pod ruku stavila různé domečky, překážkové dráhy, až z toho vzniklo krátké video, které je k nahlédnutí.

Přichází jaro

Dobrý den, zde jsou aktivity na dalších 14dní, v týdnu od 8. 2. – 12. 2. 2021 není distanční výuka z důvodu vyhlášených jarních prázdnin pro naše území.

Velikonoce

Dobrý den,
bohužel i tento týden nemůžeme být spolu zpátky v MŠ. Velikonočním svátkům se budeme věnovat alespoň touto formou.

Zdraví a barvy

Dobrý den, dnešní pracovní list je zaměřený na zrakové vnímání, barvy. Pozorně si prohlédni obrázek, pojmenuj co vidíš, dole vybarvi příslušnou barvou to, co je barevně zobrazeno na obrázku.

dnes, sobota 27. 4. 2024
jasno 19 °C 4 °C